Beweeglijke denkers & soepele doeners.

Wie wij zijn

Wij zijn een allround communicatieadviesbureau. Onze consultants zijn stuk voor stuk verschillend, hebben ieder hun eigen talenten, ambities en vaardigheden. Wat we gemeen hebben is de manier waarop we naar onze rol kijken en in ons werk staan. Onbevangen en opgewekt, scherp en met durf, fris en origineel.

We hebben bijna 20 jaar ervaring, maar voor ons blijft elke opdracht en opdrachtgever uniek. We kennen de meest recente literatuur en laatste theorieën, maar wantrouwen sjablonen en standaardoplossingen. Als er niets op de plank ligt, is een van onze motto’s, moet je alles uit de kast halen. Voor ons zijn communicatieacties en adviezen als goede gesprekken: fris, openhartig en levendig!

Onderdeel van ons team worden?

Sorry, your browser does not support inline SVG.

Ontmoet onze waarmakers

Amber Korver

Contentconsultant

Vastbijter

0623729220

akorver@futurecommunication.nl

Amy Krebber

Consultant

Inspeler

0611041607

Akrebber@futurecommunication.nl

Annelies Janssen

Consultant

Viewmaster

0647041468

ajanssen@futurecommunication.nl

Berline van de Ridder

Consultant

Mouwenopstroper

0646306759

bvanderidder@futurecommunication.nl

Bregje van Rij

Managing consultant

Koerszetter

0653370236

bvanrij@futurecommunication.nl

Ceciel Bik

Consultant

Acrobaat

0655121063

cbik@futurecommunication.nl

Chantal Schoen

Consultant

Rustgever

0630632837

cschoen@futurecommunication.nl

Daisy Fundter

Consultant

Aanvoerder

0646306793

dfundter@futurecommunication.nl

Daniëlle Jansen-Moeliker

Contentconsultant

Fixer

0653530813

dmoeliker@futurecommunication.nl

Daphne Wezenberg

Contentconsultant

Puzzelaar

0620608977

Dwezenberg@futurecommunication.nl

Dominique Salomons

Managing consultant

Blikverruimer

0657878520

Dsalomons@futurecommunication.nl

Dorien Broekhoven

Managing consultant

Energizer

0650220727

dbroekhoven@futurecommunication.nl

Elleke Evers

Consultant

Resultatenbouwer

0611041631

eevers@futurecommunication.nl

Esther Overbeek

Consultant

Schakelaar

0613107656

eoverbeek@futurecommunication.nl

Fatiha Laouikili

Consultant

Kenniskunstenaar

0612697720

FLaouikili@Futurecommunication.nl

Femke Menkveld

Corporate recruiter

0611041776

fmenkveld@futurecommunication.nl

Gail van den Hanenberg

Contentconsultant

Verhalenvertaler

0610882808

gvandenhanenberg@futurecommunication.nl

Hetty Kleine

Consultant

Plankunstenaar

0611041642

hkleine@futurecommunication.nl

Inge de Kruijf

Consultant

Spits

0651018366

idekruijf@futurecommunication.nl

Jolanda van der Kooij-Haak

Consultant

Storycoach

0651334576

jkooijhaak@futurecommunication.nl

Judith Spronk

Corporate recruiter

0628624692

jspronk@futurecommunication.nl

Keri de Greeff

Consultant

Vrijdenker

0613588247

keri.de.greeff@futurecommunication.nl

Kristel van Heemert

Consultant

0612072856

KvanHeemert@Futurecommunication.nl

Lieke Heijnis

Consultant

Aanzetter

0612791774

lheijnis@futurecommunication.nl

Linda de Kanter

Consultant

Vervolmaker

0628919600

ldekanter@futurecommunication.nl

Lotti Zwemmer

Managing consultant

(Ont)regelaar

0610253716

lzwemmer@futurecommunication.nl

Lynn Verhoofstad

Consultant

Ontrafelaar

0653900699

lynnverhoofstad@futurecommunication.nl

Manon Stam

Consultant

Wiki-wijzer

0612247172

mstam@futurecommunication.nl

Marianne Eikenaar

Consultant

Doenker

0612954553

meikenaar@futurecommunication.nl

Marcel Bruinstroop

Consultant

0682110354

mbruinstroop@futurecommunication.nl

Marie Hermeling

Consultant

Verbinder

0611041683

mhermeling@futurecommunication.nl

Marina Le-Tran

Consultant

Activator

0652048766

mletran@futurecommunication.nl

Merijn Uding

Contentconsultant

Zingever

0623699148

muding@futurecommunication.nl

Michèle Overgaauw

Office manager

030 219 3851

movergaauw@futurecommunication.nl

Mirjam van Horssen

Consultant

Schatzoeker

0650260497

mirjamvhorssen@futurecommunication.nl

Monique Kerssens

Consultant

Dynamo

0613357560

mkerssens@futurecommunication.nl

Myra Zweers

Contentconsultant

Verhalenvanger

0612641753

mzweers@futurecommunication.nl

Myrte Versteeg

Consultant

Uitpluizer

0612742871

mversteeg@futurecommunication.nl

Nadine Biegstraaten

Consultant

Rotsvast

0622746839

nbiegstraaten@futurecommunication.nl

Paulien Trommelen

Consultant

Optrommelaar

0612253658

ptrommelen@futurecommunication.nl

Pieter Roos

Contentconsultant

Rooskleurig

0612320665

proos@futurecommunication.nl

René van der Kroon

Contentconsultant

Gevoelsmaker

0622756571

rvanderkroon@futurecommunication.nl

Renske Bakker

Consultant

Oplosser

0623731641

renskebakker@futurecommunication.nl

Rianne Spierings

Consultant

Spiegelaar

0651821725

rspierings@futurecommunication.nl

Ron Berfelo

Manager Business Development

Perspectivo

0611041691

rberfelo@futurecommunication.nl

Roos Bouman

Consultant

Verhelderaar

0682065083

rbouman@futurecommunication.nl

Roos Zegers

Consultant

Atleet

0622749152

rzegers@futurecommunication.nl

Sabine de Brouwer

Consultant

0612756044

sdebrouwer@futurecommunication.nl

Sabine Osewoudt

Consultant

Navigator

0651474104

sosewoudt@futurecommunication.nl

Simon Fousert

Contentconsultant

Waardemaker

sfousert@Futurecommunication.nl

Thomas Rensen

Consultant

Scriptmaker

0652615514

trensen@futurecommunication.nl

Timo Meester

Contentconsultant

Kernboodschapper

0612799087

tmeester@futurecommunication.nl

Vincent Veenenberg

Contentconsultant

Sociaalcomponist

0623728940

vveenenberg@futurecommunication.nl

Wendela Basters

Consultant

Aanjager

0622145655

wbasters@futurecommunication.nl

Wout Dekker

Directeur

Versterker

0653426172

wdekker@futurecommunication.nl