Beweeglijke denkers & soepele doeners.

Wie wij zijn

Wij zijn een allround communicatieadviesbureau. Onze consultants zijn stuk voor stuk verschillend, hebben ieder hun eigen talenten, ambities en vaardigheden. Wat we gemeen hebben is de manier waarop we naar onze rol kijken en in ons werk staan. Onbevangen en opgewekt, scherp en met durf, fris en origineel.

We hebben al 20 jaar ervaring, maar voor ons blijft elke opdracht en opdrachtgever uniek. We kennen de meest recente literatuur en laatste theorieën, maar wantrouwen sjablonen en standaardoplossingen. Als er niets op de plank ligt, is een van onze motto’s, moet je alles uit de kast halen. Voor ons zijn communicatieacties en adviezen als goede gesprekken: fris, openhartig en levendig!

Onderdeel van ons team worden?

Sorry, your browser does not support inline SVG.

Ontmoet onze waarmakers

Alize van Zutphen

Consultant

Oppakker

0630399361

avzutphen@futurecommunication.nl

Amy Krebber

Consultant

Inspeler

Speelt in op de behoefte van jou en je organisatie.

0611041607

Akrebber@futurecommunication.nl

Anne Lentz

Consultant

Aanvoeler

Creëert voelbare verandering.

0683046013

Alentz@futurecommunication.nl

Berline van de Ridder

Consultant

Mouwenopstroper

Durft te doen! Oprecht uitproberen en realiseren.

0646306759

bvanderidder@futurecommunication.nl

Bianca Groot

Managing consultant

Verwonderaar

Gaat overal oprecht en open in. Hoe complexer, hoe beter!

0612748386

bgroot@futurecommunication.nl

Bianca Validzic

Consultant

Rustgever

Ik breng rust in ingewikkelde situaties door te luisteren en samen toe te werken naar een oplossing.

0683204962

bvalidzic@futurecommunication.nl

Ceciel Bik

Consultant

Acrobaat

Brengt beweging in elk project: lenig, energiek en gedurfd.

0655121063

cbik@futurecommunication.nl

Dominique Salomons

Managing consultant

Blikverruimer

Verruimt je blik, versterkt je communicatie.

0657878520

Dsalomons@futurecommunication.nl

Dorien Broekhoven

Managing consultant

Verbinder

Brengt inhoud, mensen en partijen samen.

0650220727

dbroekhoven@futurecommunication.nl

Elleke Evers

Managing Consultant

Resultatenbouwer

Zorgt dat we samen het beste resultaat bereiken. Alleen ga je sneller, samen kom je verder.

0611041631

eevers@futurecommunication.nl

Ellis van den Berg

Consultant

0683214026

evdBerg@futurecommunication.nl

Esther Haanschoten

Consultant

Finisher

Always keep your eyes on the prize.

0682470925

ehaanschoten@futurecommunication.nl

Fatiha Laouikili

Consultant

Kenniskunstenaar

Blijft positief, werkt hard en maakt het waar.

0612697720

FLaouikili@Futurecommunication.nl

Femke Menkveld

Corporate recruiter

0611041776

fmenkveld@futurecommunication.nl

Geertje van Heek

Consultant

Blikopener

0614465527

gvheek@futurecommunication.nl

Hanke van der Lee

Contentconsultant

Verbeelder

Maakt van verbeelding, realiteit.

0683136618

hvdlee@futurecommunication.nl

Harmke Martens

Consultant

Verknoper

Blijft positief, werkt hard en maakt het waar.

0683105799

hmartens@futurecommunication.nl

Hetty Kleine

Consultant

Plankunstenaar

Verheft plannen tot een kunstvorm.

0611041642

hkleine@futurecommunication.nl

Inge de Kruijf

Consultant

Spits

Communiceert altijd doelgericht.

0651018366

idekruijf@futurecommunication.nl

Ilse Schipper

Consultant

Essentiebrenger

Haalt waar het écht om gaat naar boven.

0683034755

ischipper@futurecommunication.nl

Jeanette Lohnstein

Contentconsultant

0622631112

JLohnstein@futurecommunication.nl

Jolanda van der Kooij-Haak

Consultant

Storycoach

Ontdekt verhalen van organisaties en mensen. What is your story?

0651334576

jkooijhaak@futurecommunication.nl

Judith Spronk

Corporate recruiter

0628624692

jspronk@futurecommunication.nl

Juliette Smits

Consultant

Firestarter

Mensen samenbrengen, ideeën aanwakkeren en gaan.

0682603447

jsmits@futurecommunication.nl

Kayleigh Lee-On

Communicatieconsultant

Astronaut

Verkent het onbekende.

0613236761

kon@futurecommunication.nl

Kristel van Heemert

Consultant

Inspirator

Inspireert en enthousiasmeert.

0612072856

KvanHeemert@Futurecommunication.nl

Laura van Lith

Consultant

Organisator

0630358427

lvlith@futurecommunication.nl

Len Koolen

Contentconsultant

Keurmeester

Tilt alles naar een hoger plan.

0683154924

lkoolen@futurecommunication.nl

Lieke Heijnis

Consultant

Aanzetter

Zet anderen in beweging.

0612791774

lheijnis@futurecommunication.nl

Linda de Kanter

Consultant

Vervolmaker

Zet net dat stapje extra.

0628919600

ldekanter@futurecommunication.nl

Lisan van Lunteren

Consultant

Havik

Mij ontgaat niets.

0682542867

lvlunteren@futurecommunication.nl

Lotti Zwemmer

Managing consultant

(Ont)regelaar

Haalt alles eruit wat er in zit.

0610253716

lzwemmer@futurecommunication.nl

Manon Jacobs

Consultant

Enthousiasteling

Jaagt met veel enthousiasme naar de beste oplossing.

0630652810

mjacobs@futurecommunication.nl

Manon Stam

Consultant

Wiki-wijzer

Weet meer dan wikipedia.

0612247172

mstam@futurecommunication.nl

Marianne Eikenaar

Consultant

Doenker

0612954553

meikenaar@futurecommunication.nl

Marielle Nelissen

Consultant

Koersvaarder

0683204600

mnelissen@futurecommunication.nl

Marike Peeters

Consultant

Avonturier

Ontdekt het samen.

0611041699

mpeeters@futurecommunication.nl

Marina Le-Tran

Consultant

Activator

Zwijgen is zilver, spreken is goud, timing is alles!

0652048766

mletran@futurecommunication.nl

Marissa Hossteenge

Contentconsultant

Uitvogelaar

Ziet en zoekt uit wat er moet gebeuren.

0613852849

mhossteenge@futurecommunication.nl

Martijn Schouwstra

Consultant

Ontwapener

0630932902

mschouwstra@futurecommunication.nl

Matthieu Bos

Contentconsultant

Wegwijzer

Altijd op zoek naar de juiste boodschap in het mooiste jasje.

0612580724

mbos@futurecommunication.nl

Matthijs van der Laan

Consultant

(Probleem)aanvaller

Ziet kansen, geeft voorzetten en rondt af.

0683137220

mvdlaan@futurecommunication.nl

Merijn Uding

Contentconsultant

Zingever

Geeft zin aan elke zin.

0623699148

muding@futurecommunication.nl

Mirjam van Horssen

Consultant

Schatzoeker

Graaft door tot de kern gevonden is.

0650260497

mirjamvhorssen@futurecommunication.nl

Myra Zweers

Contentconsultant

Verhalenvanger

Vangt alle verhalen van mensen en organisaties.

0612641753

mzweers@futurecommunication.nl

Nadine Biegstraaten

Consultant

Rotsvast

Gaat door tot de klus geklaard is.

0622746839

nbiegstraaten@futurecommunication.nl

Nicole Kouwenhoven

Consultant

Spelverdeler

Communiceert direct en duidelijk, recht uit het hart.

0651107833

nkouwenhoven@futurecommunication.nl

Paulien Trommelen

Consultant

Optrommelaar

Krijgt met enthousiasme en lef net dat beetje extra voor elkaar.

0612253658

ptrommelen@futurecommunication.nl

Pieter Roos

Contentconsultant

Rooskleurig

Maakt al je verwachtingen waar.

0612320665

proos@futurecommunication.nl

René van der Kroon

Contentconsultant

Gevoelsmaker

Bekijkt en benadert alles van binnen én van buiten.

0622756571

rvanderkroon@futurecommunication.nl

Rianne Spierings

Consultant

Spiegelaar

Laat mensen anders kijken.

0651821725

rspierings@futurecommunication.nl

Robin Trotsenburg

Contentconsultant

Vuurtoren

Verlicht de weg naar het gewenste doel.

0683143817

rtrotsenburg@futurecommunication.nl

Roos Bouman

Consultant

Verhelderaar

Verbindt en verheldert.

0682065083

rbouman@futurecommunication.nl

Roos Schippers

Consultant

Verlichter

Brengt nieuw licht waarin alles mogelijk is.

0629236326

rschippers@futurecommunication.nl

Roos Zegers

Consultant

Atleet

Brengt als een atleet projecten in beweging.

0622749152

rzegers@futurecommunication.nl

Rosanne van Tilburg

Contentconsultant

Hartbewaker

0611041683

RvTilburg@futurecommunication.nl

Sabine de Brouwer

Consultant

Twinkel

Staat altijd aan.

0612756044

sdebrouwer@futurecommunication.nl

Sabine Osewoudt

Consultant

Navigator

Bepaalt samen met jou een heldere koers, zodat de wind altijd gunstig staat.

0651474104

sosewoudt@futurecommunication.nl

Sander Koster

Contentconsultant

Probleemtackelaar

Tackelt problemen op een rustige en bedachtzame manier.

0683108855

skoster@futurecommunication.nl

Timo Meester

Contentconsultant

Kernboodschapper

Luistert en vraagt door om de essentie naar boven halen.

0612799087

tmeester@futurecommunication.nl

Wendela Basters

Consultant

Aanjager

Werkt als aanjager!

0622145655

wbasters@futurecommunication.nl

Wilmke Boersma

Contentconsultant

0620865357

wboersma@futurecommunication.nl

Wout Dekker

Directeur

Versterker

Helpt om mensen, teams en organisaties sterker te maken, zodat ze zelfverzekerder en nog succesvoller worden.

0653426172

wdekker@futurecommunication.nl

Yolanda Jacobs

Officemanager

Ontzorger

Ontzorgt en levert support aan alle waarmakers!

+31302193851

yjacobs@futurecommunication.nl