Beweeglijke denkers & soepele doeners.

Wie wij zijn

Wij zijn een allround communicatieadviesbureau. Onze consultants zijn stuk voor stuk verschillend, hebben ieder hun eigen talenten, ambities en vaardigheden. Wat we gemeen hebben is de manier waarop we naar onze rol kijken en in ons werk staan. Onbevangen en opgewekt, scherp en met durf, fris en origineel.

We hebben al 20 jaar ervaring, maar voor ons blijft elke opdracht en opdrachtgever uniek. We kennen de meest recente literatuur en laatste theorieën, maar wantrouwen sjablonen en standaardoplossingen. Als er niets op de plank ligt, is een van onze motto’s, moet je alles uit de kast halen. Voor ons zijn communicatieacties en adviezen als goede gesprekken: fris, openhartig en levendig!

Onderdeel van ons team worden?

Sorry, your browser does not support inline SVG.

Ontmoet onze waarmakers

Alize van Zutphen

Consultant

0630399361

avzutphen@futurecommunication.nl

Amy Krebber

Consultant

Inspeler

0611041607

Akrebber@futurecommunication.nl

Anne Lentz

Consultant

Aanvoeler

0683046013

Alentz@futurecommunication.nl

Annelies Janssen

Consultant

Viewmaster

0647041468

ajanssen@futurecommunication.nl

Berline van de Ridder

Consultant

Mouwenopstroper

0646306759

bvanderidder@futurecommunication.nl

Bianca Groot

Managing consultant

Verwonderaar

0612748386

bgroot@futurecommunication.nl

Ceciel Bik

Consultant

Acrobaat

0655121063

cbik@futurecommunication.nl

Daisy Fundter

Consultant

Aanvoerder

0646306793

dfundter@futurecommunication.nl

Daphne Wezenberg

Contentconsultant

Puzzelaar

0620608977

Dwezenberg@futurecommunication.nl

Dominique Salomons

Managing consultant

Blikverruimer

0657878520

Dsalomons@futurecommunication.nl

Dorien Broekhoven

Managing consultant

Energizer

0650220727

dbroekhoven@futurecommunication.nl

Elleke Evers

Managing Consultant

Resultatenbouwer

0611041631

eevers@futurecommunication.nl

Esther Overbeek

Consultant

Schakelaar

0613107656

eoverbeek@futurecommunication.nl

Fatiha Laouikili

Consultant

Kenniskunstenaar

0612697720

FLaouikili@Futurecommunication.nl

Femke Menkveld

Corporate recruiter

0611041776

fmenkveld@futurecommunication.nl

Gail van den Hanenberg

Contentconsultant

Verhalenvertaler

0610882808

gvandenhanenberg@futurecommunication.nl

Geertje van Heek

Consultant

0614465527

gvheek@futurecommunication.nl

Hanke van der Lee

Contentconsultant

Verbeelder

0683136618

hvdlee@futurecommunication.nl

Harmke Martens

Consultant

Verknoper

0683105799

hmartens@futurecommunication.nl

Hetty Kleine

Consultant

Plankunstenaar

0611041642

hkleine@futurecommunication.nl

Inge de Kruijf

Consultant

Spits

0651018366

idekruijf@futurecommunication.nl

Ilse Schipper

Consultant

Essentiebrenger

0683034755

ischipper@futurecommunication.nl

Jolanda van der Kooij-Haak

Consultant

Storycoach

0651334576

jkooijhaak@futurecommunication.nl

Judith Spronk

Corporate recruiter

0628624692

jspronk@futurecommunication.nl

Keri de Greeff

Consultant

Vrijdenker

0613588247

keri.de.greeff@futurecommunication.nl

Kristel van Heemert

Consultant

Inspirator

0612072856

KvanHeemert@Futurecommunication.nl

Laura van Lith

Consultant

0630358427

lvlith@futurecommunication.nl

Lieke Heijnis

Consultant

Aanzetter

0612791774

lheijnis@futurecommunication.nl

Linda de Kanter

Consultant

Vervolmaker

0628919600

ldekanter@futurecommunication.nl

Lotti Zwemmer

Managing consultant

(Ont)regelaar

0610253716

lzwemmer@futurecommunication.nl

Lynn Verhoofstad

Consultant

Ontrafelaar

0653900699

lynnverhoofstad@futurecommunication.nl

Manon Stam

Consultant

Wiki-wijzer

0612247172

mstam@futurecommunication.nl

Marianne Eikenaar

Consultant

Doenker

0612954553

meikenaar@futurecommunication.nl

Marcel Bruinstroop

Consultant

Ruggensteun

0682110354

mbruinstroop@futurecommunication.nl

Marielle Nelissen

Consultant

0683204600

mnelissen@futurecommunication.nl

Marike Peeters

Consultant

Avonturier

0611041699

mpeeters@futurecommunication.nl

Marina Le-Tran

Consultant

Activator

0652048766

mletran@futurecommunication.nl

Martijn Schouwstra

Consultant

0630932902

mschouwstra@futurecommunication.nl

Matthijs van der Laan

Consultant

(Probleem)aanvaller

0683137220

mvdlaan@futurecommunication.nl

Merijn Uding

Contentconsultant

Zingever

0623699148

muding@futurecommunication.nl

Mirjam van Horssen

Consultant

Schatzoeker

0650260497

mirjamvhorssen@futurecommunication.nl

Myra Zweers

Contentconsultant

Verhalenvanger

0612641753

mzweers@futurecommunication.nl

Myrte Versteeg

Consultant

Uitpluizer

0612742871

mversteeg@futurecommunication.nl

Nadine Biegstraaten

Consultant

Rotsvast

0622746839

nbiegstraaten@futurecommunication.nl

Nicole Kouwenhoven

Consultant

Spelverdeler

0651107833

nkouwenhoven@futurecommunication.nl

Patrice Sligter

Consultant

Kanslustig

0683169432

psligter@futurecommunication.nl

Paulien Trommelen

Consultant

Optrommelaar

0612253658

ptrommelen@futurecommunication.nl

Pieter Roos

Contentconsultant

Rooskleurig

0612320665

proos@futurecommunication.nl

René van der Kroon

Contentconsultant

Gevoelsmaker

0622756571

rvanderkroon@futurecommunication.nl

Renske Bakker

Consultant

Oplosser

0623731641

renskebakker@futurecommunication.nl

Rianne Spierings

Consultant

Spiegelaar

0651821725

rspierings@futurecommunication.nl

Robin Trotsenburg

Contentconsultant

Vuurtoren

0683143817

rtrotsenburg@futurecommunication.nl

Roos Bouman

Consultant

Verhelderaar

0682065083

rbouman@futurecommunication.nl

Roos Zegers

Consultant

Atleet

0622749152

rzegers@futurecommunication.nl

Sabine de Brouwer

Consultant

Twinkel

0612756044

sdebrouwer@futurecommunication.nl

Sabine Osewoudt

Consultant

Navigator

0651474104

sosewoudt@futurecommunication.nl

Sander Koster

Contentconsultant

Probleemtackelaar

0683108855

skoster@futurecommunication.nl

Simon Fousert

Contentconsultant

Waardemaker

sfousert@Futurecommunication.nl

Thomas Rensen

Consultant

Scriptmaker

0652615514

trensen@futurecommunication.nl

Timo Meester

Contentconsultant

Kernboodschapper

0612799087

tmeester@futurecommunication.nl

Wendela Basters

Consultant

Aanjager

0622145655

wbasters@futurecommunication.nl

Wout Dekker

Directeur

Versterker

0653426172

wdekker@futurecommunication.nl

Yolanda Jacobs

Officemanager

Ontzorger

+31302193851

yjacobs@futurecommunication.nl