Aflevering 1: Wat behelst het vak?
Kijken in de Case is de eerste en enige videoserie over omgevingsmanagers en omgevingscommunicatie. Kijk door de ogen van tien professionals die van het managen van de omgeving, hun vak hebben gemaakt. Bekijk hier aflevering 1 ‘Over het vak en zichzelf’.
Ga direct naar de video6 februari 2025
Hoe zorg je dat grote projecten doorgaan zonder problemen met de omgeving? In deze serie spreken we met omgevingsmanagers. Zij werken elke dag samen met bewoners, bedrijven en bestuurders. We maken kennis met onze tien gasten. Hoe spreken zij over het vak? Wanneer kwamen ze erachter dat ze er goed in waren? En -eindelijk- zij geven een klap op de term: draagvlak. Wat betekent het? Hoe ga je om met mensen die tegen zijn? En hoe zorg je dat communicatie niet alleen een trucje is?
In gesprek over omgevingsmanagement?
Heb je vragen, ervaringen die je wilt delen of wil je eens sparren over een uitdaging in jouw project? Laat het ons weten! Vul het contactformulier in en we nemen snel contact met je op.